Galeria filmów

Filmy ślubne Kraków

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z VivoStudio z Krakowa zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Przedstawiamy filmy ślubne, które wykonaliśmy dla naszych klientów w ramach świadczonych przez nas usług. Duża różnorodność materiałów, nad którymi pracowaliśmy, pokaże Państwu umiejętności naszego zespołu oraz jego ogromną kreatywność. Każdy film ślubny przygotowany przez naszą firmę stanowi ważny element naszego wizerunku oraz świadectwo naszego profesjonalizmu, dlatego przedstawiamy je Państwu z ogromną dumą.

W naszej galerii znalazły się różnorodne filmy ślubne, które realizowaliśmy w Krakowie oraz jego okolicach, ale także w wielu innych miejscowościach w Polsce i za granicą. Do ich nakręcenia wykorzystaliśmy nowoczesny sprzęt nagrywający z wymienną optyką, a także drony, dzięki którym mogliśmy uwzględnić ujęcia z lotu ptaka. Dbamy o to, by wszystkie przygotowane przez nas wideorelacje świetnie oddawały charakter Państwa Młodych oraz zgromadzonej rodziny i przyjaciół, ale także panującą podczas uroczystości atmosferę.

Każdy film ślubny, który powstaje w VivoStudio jest montowany przez doświadczonych pracowników naszej firmy, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż będzie on rewelacyjną pamiątką wesela. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów z przygotowanego przez nas nagrania, dlatego chętnie wysłuchamy Państwa sugestii i wskazówek oraz poznamy Państwa opinie odnośnie naszej pracy.