O nas

O nas

Nasze studio to zespół młodych ludzi, którzy dzielą wspólne zamiłowanie do tworzenia filmów. Oferujemy Państwu usługi związane zarówno z produkcją filmową, jak i z wykonywaniem zdjęć. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i przejrzenia przykładów naszych prac w zakładce z realizacjami. W skład naszej załogi wchodzą:

Bartek

Fotograf, operator kamery. Pomysłodawca i założyciel VivoStudio. Zajmuje się koordynacją każdego projektu oraz nadzoruje pracę całego zespołu. Odpowiada za kontakt z Klientami. Słuchacz Akademii Fotografii, absolwent szkoły aktorskiej Lart StudiO. Ukończył studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Interesuje się strzelectwem, sztukami walki, lubi gotować i jeździć na motocyklu.

Maciek

Operator kamery, montażysta. Absolwent szkoły filmowej Akademia MultiArt. Montaż jest nie tylko jego spełnieniem zawodowym ale przede wszystkim pasją. Na co dzień montuje reklamy, relacje z wydarzeń, udziela się na festiwalach; OFF CAMERA, ETIUDA & ANIMA. Lubi dobrą muzykę i kino.

Sylwia

Operator kamery, montażysta. Ukończyła studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jej hobby to muzyka i taniec. Lubi podróżować, chodzić po górach i jeździć na rolkach.

Dawid

Operator kamery. Uwielbia jeździć na snowboardzie oraz podróżować.


admin